ارائه گواهینامه امنیتی SSL در سطح DV با تخفیف ویژه

1394/12/28 - تعداد بازدید ها : 1626

پرنیا هاست به منظور افزایش ضریب امنیتی سایت های میزبانی شده بر روی سرورهای این شرکت ، و به مناسبت عید باستانی نوروز ، افتخار دارد تا گواهینامه های امنیتی جدیدی را با هزینه سالیانه یکصد هزار تومان به مشتریان محترم تقدیم نماید که این مبلغ شامل مراحل تهیه و صدور ، نصب و اعمال تنظیمات مربوط به SSL بر روی سرور و دامنه مشتری خواهد بود. لازم به ذکر است که به طور عادی برای تهیه گواهی SSL (بدون نصب و پیکربندی) برای دامنه های مختلف ، به پرداخت هزینه ای در حدود سالانه 180000 تومان نیاز خواهد بود.

گواهینامه های ذکر شده در اکثر مرورگر های مدرن قابل شناسایی بوده و وب سایت شما را در هر دو حالت با و بدون www  (همانند domain.com , www.domain.com) به پروتکل امن HTTPS متصل خواهد نمود.

گواهینامه امنیتی موضوع این خبر هم اکنون بر روی وب سایت پرنیا هاست نیز نصب بوده و می توانید جزئیات بیشتری را در خصوص آن از این طریق بدست آورید. همانگونه که هم اکنون مشاهده می نمایید ، نصب بودن این گواهینامه امنیتی ، ابتدای آدرس سایت پرنیا هاست را به شکل سبز رنگ در آورده است که این امر ، نشان از برقراری ارتباط رمزنگاری شده و ایمن در این سایت خواهد بود.

استفاده از گواهینامه های SSL نتایج مهمی را برای دارندگان وب سایت ها به دنبال خواهد داشت که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- افزایش امنیت وب سایت و جلب اعتماد بیشتر بازدید کنندگان به دلیل استفاده از ارتباط رمزگذاری شده بین سایت و آنها
2- ارتقاء وب سایت از لحاظ رتبه موتور جستجوی گوگل (بر اساس تغییرات جدید استانداردهای سئو)
3- امکان درخواست نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت (واحد نماد اعتماد الکترونیکی) به منظور افزایش اعتماد مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت

 

لطفاً در صورت تمایل به استفاده از این فرصت ، با ما از طریق ایمیل sales @ parniahost .com و یا سیستم تیکتینگ در پورتال مشتریان (my.parniahost.com) در تماس باشید.

* مهلت استفاده از این پیشنهاد تا 3 فروردین 1395 خواهد بود.
** تنظیمات ذکر شده در این اطلاعیه ، اعمال تغییر در کدهای وب سایت به منظور مطابقت با پروتکل HTTPS را شامل نخواهند بود.