نسخه جدید کنترل پنل دایرکت ادمین (DirectAdmin) در راه است

1395/02/01 - تعداد بازدید ها : 1411

با رونمایی از وب سایت جدید کنترل پنل محبوب دایرکت ادمین (DirectAdmin) ، شاهد این خبر هستیم که نسخه جدید گرافیکی این کنترل پنل هاستینگ در تابستان سال جاری میلادی ارائه خواهد گردید. علیرغم اینکه جزئیات دقیقی از این پوسته جدید هنوز ارائه نگردیده است ، اما با نگاهی اجمالی به آنچه در سایت دایرکت ادمین قرار گرفته است ، پیش بینی می شود که این کنترل پنل در نسخه جدید و یا حداقل پوسته جدید گرافیکی خود ، با ظاهری بسیار زیبا تر و راحت تر از قبل و البته به احتمال زیاد ، با قابلیت نمایش به صورت رسپانسیو (واکنش گرا) ارائه خواهد گردید.

علاوه بر این خود وب سایت این شرکت هم با تغییرات عمده گرافیکی همراه بوده که حس بسیار بهتری را نسبت به سایت قبلی به بازدیدکنندگان خود القا می نماید.

دایرکت ادمین (DirectAdmin) یکی از کنترل پنل های ایده آل برای سرورهای لینوکسی است که با توجه به عدم محدودیت های نظیر تحریم های بین المللی ، امروزه به طور بسیار وسیعی در شرکت های میزبانی وب فعال در ایران از جمله پرنیا هاست مورد استفاده قرار گرفته است. این کنترل پنل از سرعت ، پایداری و مصرف منابع کمتری نسبت به کنترل پنل های مشابه برخوردار است که محبوبیت آنرا بیش از پیش افزایش داده است. حال با نوید داشتن محیطی زیباتر ، می توان انتظار داشت تا علاقه به استفاده از این سیستم کنترل هاستینگ ، همچنان رو به افزایش باشد.