نرم افزار امنیتی آنتی شلر CXS

cxs

CXS محصولی نرم افزاری از شرکت ConfigServer است که فعالیت آن در حوزه تولید نرم افزارهای امنیتی برای سرورهای لینوکس و کنترل پنل های میزبانی متمرکز شده است.
این نرم افزار قادر است تا با تشخیص سریع و هوشمند فایل های مخرب آپلود شده بر روی سرور ، اقدامات مختلفی از قبیل حذف و قرنطینه سازی آنها را انجام دهد. همچنین از طریق این نرم افزار قادر خواهید بود تا به طور مرتب ، از وجود سایت های آلوده ، CMS های قدیمی دارای حفره امنیتی و مواردی از این دست نیز مطلع گردید.
CXS دارای محیط دستوری (Command) و همچنین یک رابط کاربری گرافیکی است که می توان از آن در کنترل پنل های میزبانی مثل cPanel و DirectAdmin استفاده نمود. بنابراین با داشتن این نرم افزار بر روی سرورهای لینوکسی ، می توان تا حد بسیار زیادی از در امان بودن از تهدیدات موسوم به Shell Script Injection در امان بود.
پرنیا هاست افتخار دارد تا به به منظور ارتقاء کیفیت محصولات ارائه شده خود و ایجاد آرامش خاطر برای مشتریان محترم سرویس های میزبانی وب ، علاوه بر استفاده از این نرم افزار بر روی کلیه سرورهای لینوکسی اشتراکی و ریسلری ، لایسنس های مورد نیاز مشتریان سرورهای مجازی را نیز تهیه و به آنها ارائه نماید.

ثبت سفارش