کنترل پنل هاستینگ دایرکت ادمین (DirectAdmin)

directadmin

دایرکت ادمین نامی است که سالهاست به عنوان یکی از 3 برند معروف کنترل پنل های هاستینگ سرور های لینوکس در دنیا و به خصوص در کشور عزیزمان ایران به گوش می خورد. این محصول نرم افزاری که در کشور کانادا تولید گردیده و بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی از آن استفاده می نمایند ، به دلیل عدم وجود مشکل در ارتباط با ایرانیان و شرکت های ایرانی و مسائل تحریم های بین المللی ، هزینه پایین آن نسبت به سایر محصولات مشابه ، مصرف کمتر منابع سرور و سرعت بالای آن در اجرا ، به محبوب ترین کنترل پنل میزبانی برای سرورهای لینوکس ایران تبدیل گشته است.
DirectAdmin قابل نصب بر روی کلیه سرورهای اختصاصی و سرورهای مجازی تحت سیستم عامل لینوکس بوده و بسیاری از تنظیمات اولیه مربوط به راه اندازی سرور و مدیریت آنرا به طور پیش فرض برای شما انجام خواهد داد و از آن پس ، مدیریت سرور و مشتریان تا حد زیادی از طریق محیط گرافیکی این نرم افزار قابل انجام خواهد بود.
پرنیا هاست افتخار دارد تا به عنوان یکی از نمایندگان رسمی فروش دایرکت ادمین در ایران ، لایسنس های مورد نیاز مشتریان و سرورهای میزبانی وب خود را از طریق این شرکت تهیه و ارائه نماید.

ثبت سفارش