سرور اختصاصی مجازی (Virtual Private Server - VPS)

بر خلاف نحوه عملکرد سرورهای میزبانی وب اشتراکی ، گاهی اوقات نیاز داریم تا تمامی منابع سرور نظیر CPU ، RAM ، فضای دیسک ، پهنای باند ماهیانه و مواردی از این دست ، به صورت کامل در اختیار ما باشند و بتوانیم از آنها برای میزبانی قدرتمندتر وب سایت مورد نظرمان استفاده نماییم و از سوی دیگر ، هزینه داشتن یک سرور اختصاصی فیزیکی و مسائل پیرامون مدیریت و نگهداری از آن را نیز به دنبال نداشته باشیم. همچنین می دانیم که در سرورهای اشتراکی ، با توجه به وجود تعداد زیادی وب سایت بر روی یک سرور ، در صورتیکه یکی از سایت های مستقر بر روی آن سرور دارای حفره های امنیتی باشد ، احتمال دارد تا سایر سایت ها و حتی سرور نیز مورد حملات اینترنتی قرار گیرند. بنابراین یکی دیگر از دلایل انتخاب سرورهای اختصاصی مجازی یا VPS ، این است که شما هیچگاه به دلیل نقص یک وب سایت دیگر ، مورد تهاجم و نفوذ هکرها قرار نخواهید گرفت و عملکرد سایت شما دچار اختلال نخواهد شد.
همانگونه که از نام این نوع خدمات قابل پیش بینی خواهد بود ، در این سرویس ها قسمتی از CPU ، RAM ، فضای دیسک و پهنای باند ماهیانه سرور به صورت انحصاری به شما تعلق پیدا کرده و به عنوان مالک آن در طول دوره استفاده می توانید انواع سیستم عامل و تنظیمات دلخواه خود را بر روی آن اعمال نمایید.
پرنیا هاست با استفاده از متخصصین خود و شرکای تجاری این شرکت ، افتخار دارد تا تمامی سرور های مجازی خود را به صورت کاملا مدیریت شده به مشتریان محترم ارائه نماید تا از این طریق ، کوچکترین دغدغه در مورد مدیریت و نگهداری سرورهای خریداری شده برای آنها وجود نداشته باشد.

مشاهده پلن های سرور اختصاصی مجازی لینوکس مشاهده پلن های سرور اختصاصی مجازی ویندوز